چگونه میزبانی سرور اختصاصی مناسب را انتخاب کنیم؟

چگونه میزبانی سرور اختصاصی مناسب را انتخاب کنیم؟

آیا بهترین راه حل میزبانی وب (هاست) را برای تجارت و کسب و کار خود میخواهید؟ طی چند سال گذشته دو سرویس میزبانی وب (Host) بسیار محبوب شده اند، سرویس اول سرورهای خصوصی-مجازی یا همان سرور مجازی (VPS) و دومین سرویس میزبانی ابری (Cloud Server) می باشد. این در حالی است که این راه حل های میزبانی وب بسیار قدرتمند به نظر میرسند، اما هنوز هیچ چیز سرویسی نتوانسته از سرور های اختصاصی (Dedicated Server) پیشی بگیرد.

در حالی که بسیاری از مدیران و صاحبان مشاغل و سرمایه این نظر را دارند: که یک سرور اختصاصی فقط باعث هدر رفتن وب سایت (Web Site) آنها می شود. درک همه ی مزایایی که سرور اختصاصی می تواند به همراه داشته باشد بسیار پراهمیت است و اینکه چرا اغلب انتخاب بهتری نسبت به سایر سرویس های میزبانی وب است.

موارد زیر برخی از مهم ترین دلایلی است که نیاز به یک سرور اختصاصی را دارید؟

چرا یک سرور اختصاصی انتخاب می کنید؟  بسیاری از مدیران وبسایت، سرور اختصاصی را به عنوان قدرتمند ترین و ایمن ترین راه حل میزبانی وب در نظر می گیرند. تصور اینکه استفاده از سرور های اختصاصی محدود به وب سایت هایی هستند که میزان عظیمی از بازدید را ایجاد میکنند، درست نیست. حتی اگر هر ماه ترافیک کمی دریافت میکنید، این امر نباید شما را از انتخاب سرور اختصاصی منصرف کند. زیرا امنیت زیادی که ایجاد می کند دلیل کافی برای خرید سرور اختصاصی است. اگر شما به عنوان یک مدیر که دارای کسب و کار هستید، صدرصد نمی خواهید با استفاده از هاست اشتراکی وب سایت خود را با اشتراک سرور با سایر وب مستر(Admin) ها که ممکن است از هک و سایر برنامه های مشابه استفاده کنند به خطر بیندازید.

چگونه یک سرور اختصاصی انتخاب کنیم؟

هنگام انتخاب سرور اختصاصی، موردی که بیشتر اهمیت داده می شود، مشخصات و ویژگی های سخت افزاری و نرم افزاری آن است. گرچه در مهم بودن سخت افزار و نرم افزار و تجهیزات تردیدی وجود ندارد. اما موقعیت مکانی و فضای مرکز داده نیز حیاتی و پراهمیت است.

اگر داری کسب و کاری هستید که می خواهید سروری را انتخاب کنید که در همان منطقه جغرافیایی کشور خود واقع شده باشد کافیست جست و جوی سریع سرور اختصاصی ایران یا منطقه خود را سرچ کنید تا به صورت آنلاین بهترین خدمات مرکز داده یا خدمات میزبانی وب را در جامعه محلی خود پیدا کنید. در حالی که خرید سرور اختصاصی ایران، به معنای هزینه های بیشتر برای تجارت و کسب و کار شما است، اما درک مزایای زیادی که می تواند به همراه داشته باشد ضروری است.(برای مطالعه مزایا سرور اختصاصی می توانید کلیک کنید.)

با انتخاب سروری که در نزدیکی شما واقع شده باشد، میتوانید اطمینان به آسانی به سرور در صورت قطع شدن و مشکلات سخت افزاری دسترسی فیزیکی داشته باشید و نگران عدم دسترسی و قطعی نباشید، این امر در ایجاد اعتماد بین بازدید کنندگان آنلاین شما بتاثیر دارد که باعث سرعت عمل بالای شما می گردد که در نتیجه رضایت مشتریان شما و فروش و درامد بیشتر را در پی دارد.

جهت دریافت مشاوره آنلاین با شماره تماس های واحد فروش دیتاسنتر آوابرید تماس حاصل فرمایید.