پخش زنده

live stream

بستری مطمئن جهت میزبانی و پخش ویدیو به‌صورت درخواستی (VOD) یا پخش زنده (Live)، مناسب کسب‌وکارهایی که می‌خواهند با مدیریت هزینه و زمان با پخش محتوای ویدیویی، پلی ارتباطی میان خود و کاربر برقرار نمایند.

چرخه کامل از شروع، پخش زنده و مدیریت پخش ها

پخش زنده

پخش زنده رخداد یکی از بهترین راه ها برای جذب مخاطب در هر کسب و کاری که در آن با برگزاری میزگردهای فرهنگی، انجام وبینارهای معرفی محصول یا ارائه دوره های آموزشی در حوزه های مختلف می توانید دایره کاربران تان را بطور چشمگیری افزایش دهید. پخش زنده رخداد یکی از بهترین راه ها برای جذب مخاطب در هر کسب و کاری که در آن با برگزاری میزگردهای فرهنگی، انجام وبینارهای معرفی محصول یا ارائه دوره های آموزشی در حوزه های مختلف می توانید دایره کاربران تان را بطور چشمگیری افزایش دهید.

مدیریت پخش ها و رویدادها

دسته بندی ، بهینه سازی محتوا ، مدیریت بارگذاری و سازماندهی ویدیوها و امکان جستجو، بخشی از سرویس مدیریت محتوای ویدیویی ست. دسته بندی ، بهینه سازی محتوا ، مدیریت بارگذاری و سازماندهی ویدیوها و امکان جستجو، بخشی از سرویس مدیریت محتوای ویدیویی ست. دسته بندی ، بهینه سازی محتوا ، مدیریت بارگذاری و سازماندهی ویدیوها و امکان جستجو، بخشی از سرویس مدیریت محتوای ویدیویی ست. دسته بندی ، بهینه سازی محتوا ، مدیریت بارگذاری و سازماندهی ویدیوها و امکان جستجو، بخشی از سرویس مدیریت محتوای ویدیویی ست. دسته بندی ، بهینه سازی محتوا ، مدیریت بارگذاری و سازماندهی ویدیوها و امکان جستجو، بخشی از سرویس مدیریت محتوای ویدیویی ست.

تماس ویدیویی موبایل

ارتباط صوتی و تصویری و یا پاسخگویی در لحظه به مشتری از طریق اپلیکیشن موبایل. ارتباط صوتی و تصویری و یا پاسخگویی در لحظه به مشتری از طریق اپلیکیشن موبایل. ارتباط صوتی و تصویری و یا پاسخگویی در لحظه به مشتری از طریق اپلیکیشن موبایل. ارتباط صوتی و تصویری و یا پاسخگویی در لحظه به مشتری از طریق اپلیکیشن موبایل. ارتباط صوتی و تصویری و یا پاسخگویی در لحظه به مشتری از طریق اپلیکیشن موبایل. ارتباط صوتی و تصویری و یا پاسخگویی در لحظه به مشتری از طریق اپلیکیشن موبایل.

مواردی که باعث می شود بهترین در ارائه خدمات باشیم

نوع خدمات
فضای ذخیره سازی
(Watch Time) ساعت تماشا
گزارش
دامنه اختصاصی
اختصاصی IP
API
تنظیم خودکار صفحه
تعداد یوزر همزمان
پشتیبانی
تعیین دسترسی بازدید کننده
مدت اعتبار (روزانه)
رایگان
1GB
30 دقیقه
5
3
-
تومان / ماهانه
پلن برگزیده
اقتصادی
10GB
5000 ساعت
100
30
۴۵۰.۰۰۰
تومان / ماهانه
تجاری
50GB
30000 ساعت
500
30
۳.۵۰۰.۰۰۰
تومان / ماهانه
سازمانی
100GB
50000 ساعت
1000 به بالا
اختصاصی
30
-
تومان / ماهانه

در صورتی که پلن مد نظر شما در لیست بالا نیست، می توانید از طریق فرم تماس با ما با ما در ارتباط باشید.

امنیت بالا

دارای ویژگی خاص امنیتی جهت ایمن نگهداری محتوای ویدیو در اشتراک گذاری و انتشار

پشتیبانی

جهت رفع هرگونه مشکل می توانید با تیم پشتیبانی تماس بگیرید.

قیمت مناسب

قابل رقابت با نمونه داخلی و خارجی در زمینه قیمت، کیفیت و کارایی