سرور مجازی ایران

iran VPS

خرید سرور مجازی ایران، سرور مجازی بخشی از یک دستگاه سرور اختصاصی می باشد که با توجه به نیاز و اهداف کاربران مورد استفاده و بهره برداری قرار می‌گیرد. بسیاری از مشترک ها هستند، که نیاز به بهره برداری یک دستگاه کامل سرور اختصاصی Dedicated Server هستند، اما از لحاظ اقتصادی و بالا بودن هزینه خرید یک دستگاه و یا اجاره سرور اختصاصی از خدمات دیتاسنتر ها ،بودجه تهیه آن را ندارند، با توجه به شرایط تقریباً مشابه این سرویس ها به هم مثل پردازنده، سرعت و امنیت و پهنای باند، سرور اختصاصی با سرویس های مجازی، بدلیل هزینه کم و ارزانتر سرور مجازی نسبت به اختصاصی، اکثر کاربران و شرکت ها به سمت تهیه و خرید سرور مجازی VPS روی آورده اند.

ویژگی ها

ویژگی های اضافی

ویژگی های اختیاری

تحویل فوری

تحویل فوری سرور مجازی ایران برای اولین بار توسط شرکت آوابرید ممکن پذیر شد. از این پس مشترکین می توانند به صورت آنلاین از بین سرویس های سرور مجازی، سرور مورد نیاز خود را انتخاب کرده و پس خرید سرور مجازی ، پنل دسترسی را دریافت نمایند.

پشتیبانی فنی

در آوابرید،‌ مشکلات احتمالی با سرعت، مسئولانه و دقیق برطرف می‌شود. آوابرید همواره و به صورت بیست و چهار ساعته و در همه‌ مسیر در کنار شما خواهند بود.

چابک و سریع

آوابرید در نصب و راه‌اندازی به سرعت عمل می‌کند. به طوری که در ساعات اولیه خرید سرور مجازی ، سرور شما نصب و راه اندازی شده و در اختیار شما قرار می گیرد.

سرور مجاری ایران بخشی از یک سرور فیزیکی که داخل دیتاسنتر ایران میزبانی میشود است. با استفاده از این سرویس، شما می‌توانید برنامه‌ها، وبسایت‌ها و سرویس‌های خود را در سرورهای مجازی مستقر در ایران میزبانی کنید.

استفاده از سرور مجازی ایران می‌تواند برای کاربرانی که به دلیل نیازهای خاصی مانند مکان جغرافیایی یا قوانین، نیاز به میزبانی سرویس‌های خود در داخل کشور دارند، مفید باشد. همچنین، این سرویس برای افراد و شرکت‌های ایرانی است که به منابع محلی و بهینه‌تر برای میزبانی برنامه‌ها و وبسایت‌های خود نیاز دارند مناسب است.

  • مانیتورینگ ۲۴ ساعته
  • ترافیک نامحدود رایگان
  • امکان نصب سیستم عامل دلخواه مبتنی بر لینوکس و ویندوز